Laboratorium twórczego myślenia – ćwiczenia kreatywności

WCIES, 32 godz. wakacyjny kurs doskonalący realizowany w formie treningu twórczości, zajęcia stacjonarne w dniach: 26 – 29 czerwca, w godz. 9.00 – 16.00

Do udziału w szkoleniu zapraszamy nauczycieli, pedagogów i psychologów zainteresowanych rozwojem osobistym w zakresie myślenia twórczego, poszukiwaniem inspiracji do innowacyjnych działań, modyfikacją i wzbogacaniem własnego warsztatu pracy.

Celem zajęć jest  praktyczne doskonalenie umiejętności związanych z rozbudzaniem kreatywności, promowaniem postawy twórczej wśród uczniów oraz wykorzystaniem metod twórczych w realizacji programów szkolnych.

Trening jest inną formą realizowanych w latach ubiegłych pojedynczych, dziewięciu  warsztatów skoncentrowanych wokół określonego obszaru twórczości, jest prowadzony w oparciu o ten sam program, dlatego dedykowany jest nowym odbiorcom.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Laboratorium-tworczego-myslenia-cwiczenia-kreatywnosci