W dniu 21 czerwca 2021 r. odbyła się uroczysta Gala Finałowa VII Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”. Konkurs był skierowany do uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Po raz pierwszy podsumowanie konkursu odbyło się w formule on-line. Konkurs został zorganizowany przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego działające w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Podczas Gali została ogłoszona lista laureatów i osób wyróżnionych. Przekazano informację o przyznanych nagrodach. Wydarzenie uświetnili specjalnie zaproszeni goście, którzy reprezentowali profesje wybrane przez laureatów. Zdobywcy pierwszego miejsca w poszczególnych kategoriach mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z przedstawicielem swojego wymarzonego zawodu.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Informacje o możliwości odbioru nagród zostaną podane w najbliższym czasie.

W załączniku Protokół z posiedzenia Kapituły Konkursowej w konkursie „Mój wymarzony zawód” z dnia 7 czerwca 2021 r.

Protokół