Powrót do szkoły nie musi być trudny!

Jesteś nauczycielem/ką-wychowawcą/czynią ( uczennic i uczniów powyżej 13 roku życia) ?

- Dostrzegasz trudności z jakimi zmagają się uczennice i uczniowie na skutek długotrwałej pracy zdalnej?

- Chcesz wspomóc uczennice i uczniów w radzeniu sobie z obawami związanymi z powrotem do szkoły?

- Chcesz zmniejszyć u uczennic i uczniów poczucie zagubienia związane z nauką na odległość?

- Szukasz sprawdzonego sposobu wsparcia Twoich uczennic i uczniów w integracji z klasą?

- Chcesz sprawić, aby z większą otwartością, motywacją i poczuciem sensu – uczestniczyli w życiu szkolnym i edukacji?

- Szukasz pomysłu na integrację klasy podczas wyjazdu na zieloną szkołę?

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Powrót Bohaterów i Bohaterek” realizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Heros Navigares®

W ramach udziału w programie każdy nauczyciel/ka – wychowawca/czyni otrzyma bezpłatnie:

- narzędzie do pracy rozwojowej z uczniami – grę Heros Navigares® – Podróż Bohatera® (w wersji on-line)

- szkolenie metodyczne, przygotowujące do pracy z grą w ww. obszarach

- gotowe scenariusze do prowadzenia zajęć w szkole (stacjonarnie lub on-line)

- gotowe scenariusze do prowadzenia integracji podczas wyjazdu na zieloną szkołę

Projekt skierowany wyłącznie do nauczycieli zatrudnionych w warszawskich szkołach i placówkach oświatowych

Termin: 18-20 lipca (szkolenie stacjonarne w Warszawie)

Zapisy: Powrót Bohaterek i Bohaterów - Kursy - WCIES