Aktywny Powrót do Szkoły

Zapraszam do rozpoczęcia roku szkolnego z akcją Aktywny Powrót do Szkoły, której celem jest promowanie przyjemnego i życzliwego powrotu do szkół.
Akcja realizowana będzie we wrześniu, szkoły lub klasy, które wezmą w niej udział otrzymają wszystkie potrzebne materiały  (regulamin akcji, list do uczniów, karty zadań, karty do zaznaczania realizacji, plakat itp.)
Celem akcji jest realizacja przez Uczniów jednego zadania dziennie związanego z jednym z trzech obszarów: ruch, zdrowe odżywianie, dobrostan i zaznaczaniu na specjalnej karcie swoich postępów.
Działanie skierowane jest do każdego ucznia. Opiera się na zaufaniu, ma pobudzić motywację i entuzjazm Uczniów do powrotu do szkoły.
Po ukończeniu zadania uczniowie zwracają kartę nauczycielowi i mogą otrzymać vouchery do wykorzystania w kolejnym miesiącu ułatwiające życie szkolne  np. zwolnienie z jednej kartkówki i innych.
Wszystkie materiały są już opracowane i gotowe do wdrożenia.
30 nauczycieli już zdecydowało, że ruszają z Akcją. Zainteresowanych nauczycieli zapraszam do zapisów.
Prześlę link do zasobów i wszystkie potrzebne informacje. Krótkie spotkanie informacyjne online odbedzie się we wtorek 31.08 o godzinie 15.00 - zapisanym w linku prześlę dane do logowania.
Wkrótce ruszy również sieć współpracy #AkcjaInnowacja  sieć nauczycieli innowatorów, w której będziemy pracować nad własnymi innowacjami.
Zapraszam serdecznie. Dorota Jabłońska (Kontakt:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)