Gala VIII edycji oraz inauguracja „nowej” IX odsłony Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka

Gala VIII edycji oraz inauguracja „nowej” IX odsłony Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, 18 października 2021 r., w godz. 14.00 – 15.30

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców warszawskich placówek edukacyjnych do udziału
w wydarzeniu będącym podsumowaniem/uhonorowaniem Wyróżnionych w ramach VIII edycji Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka oraz inauguracją jej kolejnej, nowej odsłony.

Spotkanie, na które zapraszamy, ma na celu rozpowszechnienie i promocję Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka, a tym samym zachęcenie do propagowania Jego idei pedagogicznej i dorobku w szkołach, przedszkolach i innych placówkach pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Przedstawimy Państwu placówki uhonorowane Nagrodą w roku szkolnym 2020/2021 oraz zarekomendujemy ich dorobek wychowawczy; zaprezentujemy partnerów Nagrody (Muzeum Warszawy, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka) i zaproponujemy udział w różnorodnych formach wsparcia/doskonalenia, w obszarach związanych z tematyką Nagrody; zarekomendujemy możliwość  ubiegania się o uhonorowanie Warszawską Nagrodą Wychowawczą imienia Janusza Korczaka w nieco nowej, odmiennej odsłonie (nowe wytyczne organizacyjne oraz  merytoryczne - temat wiodący na dany rok szkolny: „Popandemiczne emocje dzieci i młodzieży – co poradziłby nam Korczak?”)

Zgłoszenia online przyjmujemy w elektronicznym systemie zapisów na szkolenia: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Gala-VIII-edycji-oraz-inauguracja-nowej-IX-odslony-Warszawskiej-Nagrody-Wychowawczej-imienia-Janusza-Korczaka