Kurs zdalny: Nauczanie języka angielskiego w grupie tzw. Young Learners

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń wraz z Ambasadą USA w Warszawie oraz Regional English Language Office w Tallinie zapraszają nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych na kurs zdalny typu MOOC pod tytułem “Teaching English to Young Learners”.

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim przez Carol Foye, edukatorkę Departamentu Stanu USA.

Szczegóły szkolenia

Zgłoszeniaprosimy o pobranie, uzupełnienie i przesłanie kwestionariusza zgłoszeniowego do 10 października 2021 na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.