Spotkanie informacyjne /konsultacje zbiorowe dla przedstawicieli szkół ubiegających się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „ Szkoła z pomysłem”

WCIES, 21 października 2010 r., w godz. 15.00 – 18.00

Zapraszamy przedstawicieli szkół, które chcą ubiegać się w bieżącym roku szkolnym o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”, na spotkanie informacyjno – instruktażowe nt. temat. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu. Omówimy również zasady przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne.

Zapisy w elektronicznym systemie rejestracji: