VII Warszawski Festiwal Języka Rosyjskiego 2021/2022

Zapraszamy nauczycieli i uczniów do udziału w Festiwalu.

Projekt obejmuje wszystkich uczniów, wszystkich szkół m.st. Warszawy (niezależnie od tego, czy uczą się języka rosyjskiego).

W ramach Festiwalu odbędą się

• Konkurs plastyczny „Morał bajki rosyjskiej” (listopad 2021/styczeń 2022, Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza);
  • Konkurs krajoznawczo-plastyczny „Pejzaże Rosji” (styczeń 2022 - LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu ''Zośka'').
  • Konkurs piosenki rosyjskiej (marzec 2022 - III LO im. gen. Sowińskiego – zakładka „konkursy”)
  • Konkurs recytatorski „Mój pomysł na wiersz rosyjski dla dzieci (recytacja lub scenka)” (kwiecień 2022 -Szkoła Podstawowa nr383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego);
  • Konkurs fotograficzny „Śladami kultury rosyjskiej w Warszawie”(maj 2022 - XXILiceum Ogólnokształcące imHugona Kołłątaja w Warszawie)

W RAZIE KONIECZNOŚCI KONKURSY ODBĘDĄ SIĘ W WERSJI ZDALNEJ!

Regulaminy poszczególnych konkursów będą dostępne na stronach szkół - organizatorów.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w Festiwalu!

Informacje