Środa z Eduwarszawa.pl

Zapraszamy do udziału w webinarium organizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń we współpracy z Biurem Edukacji m.st. Warszawy.

Zaprezentujemy nowości oferowane przez Eduwarszawa.pl, Office 365 oraz przykłady dobrych praktyk nauczycielskich.

Tematy spotkania

• Zasady bezpieczeństwa dla kont w domenie eduwarszawa.pl;
  • Najnowsze funkcje aplikacji Excel, warto je poznać i zaciekawić swoich uczniów.

W spotkaniu wezmą udział:

1. Artur Rudnicki – ekspert Microsoft,
  2. Bartłomiej Krowiak – nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 92,
  3. Karol Cudny – kierownik zespołu Eduwarszawa.pl.

Webinarium odbędzie się 24 listopada o godzinie 17:00.

Link do spotkania: Kliknij w link!

Kontakt: Paulina Kłąb –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Zbigniew Cybulski –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.