Języki Obce w Szkole

20 marca, jak co roku, na całym świecie obchodzony jest Dzień Frankofonii. Jest to święto wszystkich osób, które posługują się językiem francuskim jako ojczystym, ale także tych, którzy go nauczają i promują.
W bieżącym numerze „Języków Obcych w Szkole” będą mogli Państwo przekonać się jak barwną mozaiką kultur jest Frankofonia oraz jakie znaczenie ma język francuski dla prawie 220 mln jego użytkowników. W numerze znajdą Państwo także teksty metodyczne na temat redefinicji materiałów autentycznych, wykorzystania gramatycznych drylów tłumaczeniowych oraz norm europejskich w polskiej edukacji językowej. Ponadto artykuły dotyczące nauczania języków małych dzieci oraz materiały dydaktyczne z wykorzystaniem zasobów internetowych.
Od dziś wszystkie numery dostępne są również w w wersji na urządzenia mobilne oraz czytniki książek elektronicznych!
JOwS 1/2013 w skrócie: