Prawo wewnętrzne

Prawo wewnętrzne jako narzędzie funkcjonowania szkoły

9 kwietnia (wtorek) w godz. 17.30 - 20.30

Serdecznie zapraszamy działaczy Rad Rodziców warszawskich szkół i przedszkoli na seminarium "Prawo wewnętrzne jako ważne narzędzie funkcjonowania szkoły". W ramach seminarium zostaną omówione następujące tematy:

1. Przepisy prawa zewnętrznego i wewnętrznego regulujące zagadnienia bezpieczeństwa w szkole.

2.  Zapewnienie bezpiecznych warunków do pracy i nauki.

3. Zadania szkoły związane z zapewnieniem opieki nad uczniami.

4. Projekty dokumentów prawnych oraz procedur postępowania w zakresie bezpieczeństwa.

5. Dokumentacja wewnętrzna rady rodziców.

Zajęcia odbędą się w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4.

Formularz rejestracyjny