Oferta kwiecień-czerwiec

Oferta szkoleniowa na kwiecień, maj, czerwiec 2013 roku

INFORMACJE

1. Szkolenia WCIES są adresowanie do nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych m.st. Warszawy.
  2. Wszystkie szkolenia proponowane przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń są bezpłatne.
  3. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi z zasadami naboru na poszczególne formy.
  4. Na szkolenia z oferty zgłoszenia prosimy kierować poprzez wypełnienie karty zgłoszenia w zakładce oferta: załącznik nr 1 – seminaria, warsztaty, forum, konferencje, załącznik nr 2 – kursy doskonalące, załącznik nr 3 - kursy kwalifikacyjne, załącznik nr 4 - rady pedagogiczne [do pobrania na stronie www.wcies.edu.pl] prosimy przesłać na adres mailowy kierownika szkolenia.
  5. Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą e-mailową!
  6. W zgłoszeniu prosimy koniecznie podać numer szkolenia
  7. Na karcie zgłoszenia prosimy wpisywać jedną osobę
  8. Wszelkie informacje na temat proponowanych form doskonalenia [potwierdzenia udziału i warunkach organizacyjnych] można uzyskać tylko bezpośrednio u kierownika szkolenia, pisząc na adres mailowy zgodnie ze schematem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Adresy można także znaleźć na stronie internetowej www.wcies.edu.pl w zakładce „Doradcy metodyczni” lub zakładce „O Centrum”.

Karta zgłoszenia udziału w krótkiej formie doskonalenia (zał.1)

Karta zgłoszenia udziału w kursie doskonalący (zał.2)

Karta zgłoszenia udziału w kursie kwalifikacyjnym (zał.3)

Karta zgłoszenia szkolenia rady pedagogicznej (zał.4)