Szkoła z pomysłem

WCIES, 24 kwietnia br. w godz. 14.30 – 17.00

Zapraszamy na spotkanie informacyjne /konsultacje zbiorowe dla przedstawicieli szkół ubiegających się o HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA M.ST. WARSZAWY „Szkoła z pomysłem”. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu. Omówimy również zasady przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne. Serdecznie zapraszamy ! Zgłoszenia on – line przyjmujemy do 22 kwietnia br. W zależności od liczby uczestników spotkanie będzie miało formę informacyjno – podawczą lub warsztatową. Informacji w sprawie spotkania udziela Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy