A+ A A-

Barwy Nieobojętne.

Barwy Nieobojętne. Symbole narodowe w przestrzeni publicznej

18 kwietnia g.15:30 – 18:30. WCIES

Muzeum J. Piłsudskiego w Sulejówku oraz doradcy metodyczni historii i wiedzy o społeczeństwie, zapraszają zainteresowanych nauczycieli na warsztaty i pokaz instalacji Muzeum J. Piłsudskiego Barwy Nieobojętne - jako innowacyjny środek dydaktyczny. WCIES.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje o projekcie na: http://www.muzeumpilsudski.pl/dzialalnosc/edukacja/2012-barwy-nieobojetne.

Program spotkania

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna