Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego

Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego, czyli bliżej praktyki…

Szanowni Państwo, tym razem zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych na warsztaty pt. Innowacyjne pomysły i kreatywne działania w pracy nauczyciela świetlicy szkolnej. Zajęcia odbędą się w dniu 22 kwietnia 2013 r. w godzinach: 15.30-18.30 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie, ul. Balkonowa 4, szczegółowy program w załączeniu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program