A+ A A-

e-fizyka

e-fizyka

4 czerwca 2013 r. godz. 15.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące e-podręcznika oraz innych elementów projektu eFizyka – Multimedialne środowisko nauczania fizyki dla szkół ponadgimnazjalnych, które odbędzie się 4 czerwca w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej w Warszawie o godzinie 15:00.

Podczas tego spotkania po raz pierwszy pokażemy Państwu składniki naszego projektu, które są przygotowane do testów w nadchodzącym roku szkolnym. 4 czerwca nastąpi również uruchomienie strony internetowej projektu, na której znajdą się dostępne publicznie: e-podręcznik do pierwszej klasy, filmy i animacje, dostęp i instrukcja do zdalnego laboratorium, a także wirtualne doświadczenia. Adres tej strony to www.fizyka.pw. Bardzo prosimy o zapisanie się na listę subskrypcyjną, dzięki której będziemy mogli Państwu przekazywać informacje o naszym projekcie.

Więcej informacji

Formularz zgłoszeniowy 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna