Konsultacje dla członków Rad Rodziców

18 czerwca (wtorek) w godz. 17.30 - 20.30

Serdecznie zapraszamy działaczy Rad Rodziców warszawskich szkół i przedszkoli do skorzystania z możliwości konsultacji w obszarze działania rad rodziców. Konsultacje mogą dotyczyć sprawozdawczości, dokumentacji, gospodarowania funduszami oraz innych aspektów działalności rad rodziców Państwa interesujących.

Konsultacje odbędą się w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno - Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4.
Osoby zainteresowane konsultacjami proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 czerwca.
Potwierdzenie o zakwalifikowaniu na konsultacje otrzymają Państwo również drogą mailową.