Włączanie osób z uszkodzeniem słuchu

Włączanie osób z uszkodzeniem słuchu do systemu edukacji.

18 czerwca 2013 roku, (wtorek) w godz. 9.30-14.00, WCIES, ul. Stara 4

Zapraszamy nauczycieli wszystkich typów szkół pracujących z uczniami z uszkodzeniem słuchu. W programie m.in. wykład prof. Tadeusza Gałkowskiego (SWPS) „Uczeń niesłyszący w szkole masowej, integracyjnej i specjalnej”, wystąpienie dr Ewy Domagała –Zyśk (KUL) na temat metod pracy z uczniami z uszkodzeniem słuchu, prezentacja narzędzia wspomagającego nauczanie języka angielskiego „Sign me English” oraz wskazówki do pracy z uczniami z uszkodzeniem słuchu w warunkach szkoły masowej.

Organizatorzy: WCIES, Ambasada USA, YLRC Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego, Instytut Głuchoniemych.

Zgłoszenia do 14 czerwca prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.