Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego

Vademecum nauczyciela ucznia zdolnego, czyli bliżej praktyki…

Szanowni Państwo, tym razem zapraszamy nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na warsztaty pt. Eksperyment, obserwacja, Internet - kilka pomysłów na pobudzenie aktywności i zaangażowania uczniów w naukę fizyki i astronomii. Zajęcia odbędą się w dniu 13 czerwca 2013 r. w godzinach: 15.30-18.30 w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego w Warszawie, ulica Polna 5, szczegółowy program w załączeniu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program