A+ A A-

V Letnie Spotkania z Historią

V Letnie Spotkania z Historią – „Warszawa końca wieku”

1 – 3 lipca (poniedziałek – środa) w godz. 9.00 – 15.00

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, doradcy metodyczni w zakresie historii i WOS serdecznie zapraszają nauczycieli historii i WOS oraz wszystkich zainteresowanych tematyką varsavianistyczną na V edycję LETNICH SPOTKAŃ Z HISTORIĄ. Tematem spotkań będzie: „Warszawa końca XIX wieku ”.

Celem kursu jest przedstawienie działalności i życia codziennego warszawiaków drugiej połowy XIX wieku. Zapraszamy do odkrywania tajemnic (często mrocznych) XIX-wiecznej Warszawy i jej mieszkańców, spacerów po mieście którego już nie ma…, poznawania obyczajów końca wieku.

Zainteresowanych prosimy zgłoszenia na formularzu [w zakładce Oferta, zał.2] wysłanym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program kursu

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna