Konferencja informacyjna

10 września 2013 r., godz. 15.00-18.00

Serdecznie zapraszamy na konferencję informacyjną pod tytułem: Prezentacja nowości wydawnictw: Helion, Ekonomik, WSiP S.A, REA, Hortpress, AB Format.

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych publikacji i przekazanie nauczycielom informacji o podręcznikach, obudowie programowej i literaturze fachowej do nauczania przedmiotów zawodowych. Konferencja odbędzie się 10 września 2013 r. w godzinach 15.00 - 18.00 w Warszawskim Centrum Innowacji-Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4 w sali 113. W programie m.in. wystąpienie pana Jacka Musiałkiewicza przedstawiciela wydawnictwa Ekonomik pt. Problematyka podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w zreformowanej szkole zawodowej.

Zespół doradców m.st Warszawy
w zakresie przedmiotów zawodowych i doradztwa zawodowego