Samorządy mają głos

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza do udziału w akcji „Samorządy mają głos”, której celem jest wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz SU.

Szkoły biorące udział w akcji otrzymają materiały merytoryczne oraz możliwość zalogowania się na specjalnej platformie internetowej. Udział w akcji jest również pierwszym krokiem do dalszego udziału w programie „Samorząd uczniowski” w roku szkolnym 2013/14. Zgłoszenia i relacje z wyborów przyjmujemy do 30 września, będzie to ogólnopolski dzień wyborów do władz SU!

Kontakt: Michał Tragarz Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej tel. (22) 825-05-50 wew. 110 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie