Seminarium dla Rad Rodziców

8 października (wtorek) w godz. 17.30 – 20.30

Serdecznie zapraszamy działaczy Rad Rodziców warszawskich szkół i przedszkoli na seminarium „Gospodarowanie finansami rady rodziców”. W ramach seminarium zostaną poruszone między innymi następujące zagadnienia: 1. Plan finansowy rady rodziców; planowanie wpływów i wydatków. 2. Dokumentacja finansowa rady rodziców.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy na seminarium należy wypełnić do dnia 1 października 2013 r.

O zakwalifikowaniu na seminarium zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.