Moje dziecko w klasie I – warsztat wychowawczy

1 października (wtorek) w godz. 17.30 – 20.30

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas I szkół podstawowych na szkolenie „Moje dziecko w klasie I”.

Cele szkolenia:

1. Przygotowanie rodziców do udzielania dziecku wsparcia psychicznego i pomocy w procesie przystosowania do warunków szkolnych.

2. Poszerzenie wiedzy na temat rozwoju i potrzeb dziecka u progu szkoły.

3. Zapoznanie z zasadami i metodami pomocy dziecku w zakresie jego adaptacji do wymagań szkolnych.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do dnia 26 września 2013 r. O zakwalifikowaniu na szkolenie zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Prowadzenie: Magdalena Bochenek – Psycholog, pedagog specjalny, mediator. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami. Zajmuje się diagnozą oraz terapią zaburzeń i opóźnień rozwojowych dzieci i młodzieży. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Ważnym obszarem działań jest wspieranie dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin w trakcie edukacji dziecka od przedszkola oraz pomoc w wyborze drogi edukacyjnej. Jest trenerem warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców.