Mediacje w szkole – I edycja

Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno–Społecznych i Szkoleń rozpoczyna realizację I edycji 70-godzinnego kursu „Mediacje w szkole”, adresowanego m.in. do kadry poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz psychologów i pedagogów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym celem kursu jest przygotowanie psychologów i pedagogów z warszawskich poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz szkół do wykorzystywania procedury mediacji lub jej elementów w codziennej pracy oraz promocji mediacji jako formy rozwiązywania konfliktów.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesyłać do koordynatora projektu p. Izabeli Podsiadło–Dacewicz na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer: 22 628 67 64 do 2 października 2013 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat programu

Formularz zgłoszeniowy