Oferta kwartalna na kwiecień, maj, czerwiec 2020 r.

Szanowni Państwo

w związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, dla zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa uczestników form doskonalenia realizowanych w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń proponujemy w najbiższym czasie wyłącznie szkolenia zdalne.

Oferta na bieżąco będzie uzupełniana. Prosimy śledzić stronę kursy.wcies.edu.pl

Informacje organizacyjne:

1. Zapisy na szkolenia przyjmowane są poprzez system zapisów, który znajduje się na stronie kursy.wcies.edu.pl.

2. Dodatkowych informacji na temat proponowanych form doskonalenia udziela kierownik szkolenia. Adresy e-mailowe można znaleźć na stronie internetowej www.wcies.edu.pl w zakładce O Centrum.

3. Wszystkie szkolenia proponowane przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń są bezpłatne.

4. Szkolenia są adresowanie do nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych m.st. Warszawy

Uwaga:

Kursy e-learningowe odbywają się na platformie www.wcies.waw.pl (konto na platformie nie jest tym samym kontem, za pomocą którego zapisują się Państwo na kursy.wcies.edu.pl)

Szkolenia, spotkania on-line i zdalne odbywają się za pomocą różnych narzędzi, o których informuje kierownik szkolenia.

Ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi warunków technicznych prowadzonych szkoleń proszę się zgłaszać mailowo do kierownika szkolenia.

Oferta kwiecień- czerwiec 2020 r.