A+ A A-

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 1. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych. Dane kontaktowe: siedziba przy ul.Starej 4, 00-231 Warszawa; tel. 22 628-01-79; 22 628-67-64. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 2. Podstawa prawną zbierania danych osobowych jest 6.ust.1 lit.:

  b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;

  c) przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;

  e) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi

  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) oraz w związku z Ustawą z dnia 10 Maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

 3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach: rekrutacji na wszystkie formy szkoleń we WCIES; prawidłowej realizacji celów statutowych WCIES; sprawozdawczości z realizacji szkoleń i nadzoru oraz realizacji umów z pracownikami, zatrudnionymi wykładowcami, trenerami, firmami obsługi i utrzymania siedziby.
 4. Państwa dane osobowe są przechowywane do czasu realizacji oraz zgodnie z prawem do celów archiwalnym.
 5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa.
 6. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
 7. Konsekwencją niepodania danych osobowych przez Państwa będzie niemożność uczestniczenia we wszystkich formach szkoleń organizowanych przez WCIES lub podpisania umowy.
 8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane, będą przechowywane na terenie Unii Europejskiej.

Administrator Danych

Arkadiusz Walczak

Dyrektor WCIES

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna