Polska to MY. Autoportret w 100-lecie Niepodległości.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców, dziadków, przyjaciół przedszkoli i szkół na wystawę„Polska to MY. Autoportret na 100 – lecie Niepodległości”, która będzie otwarta od 6 grudnia do 10 grudnia 2018 w godz. 10.00 – 16.00 we WCIES ul. Stara 4. Wstęp wolny.

„Polska to MY. Autoportret w 100 – lecie Niepodległości” to unikalna, radosna akcja. Przedszkola, szkoły stały się lokalnymi centrami twórczości – dzieci, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, ciocie, wujkowie, pracownicy szkoły, inni przyjaciele szkół i przedszkoli, zaproszeni goście rysowali, malowali autoportrety, które potem stworzyły szkolne wystawy na 100 – lecie Niepodległości.

Na multimedialnej wystawie we WCIES będą wyeksponowane zdjęcia ponad 7 500 prac twórców w wieku od 3 do 83 lat nadesłanych z 92 szkół i przedszkoli.

Akcję objęła patronatem Pełnomocnik Prezydenta m. st. Warszawy ds. Edukacji Kulturalnej Anna Michalak Pawłowska.

Media