A+ A A-

VI Warszawskie Forum Rodziców

  • Opublikowano
VI Warszawskie Forum Rodziców i Rad Rodziców

13 kwietnia 2010 r. (wtorek) o godz. 16.00

Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy, TRIO Rodzice w Edukacji, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zapraszają Rodziców, Dyrektorów Szkół oraz Nauczycieli na VI WARSZAWSKIE FORUM RODZICÓW I RAD RODZICÓW pt. Rozwój i wspieranie talentów u dzieci - partnerskie współdziałanie rodziców i nauczycieli.
Tematy, które będą poruszane na Forum to min.  jak wychować zdolne dziecko, jak rozpoznać jego styl uczenia się, jak kształtować twórcze zachowania, co zrobić by nauka była radością, a nie tylko ciężką pracą.
Udział w Forum jest bezpłatny.
Program konferencji pdf

Materiały z VI Forum

 

Prezentacja Warszawskiego systemu wspierania uzdolnionych – programu „Wars i Sawa”
Krystyna Kozak - koordynator programu „Twórcza szkoła – mądra młodzież”, przedstawiciel Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy

ppt doc

Jak rozpoznać styl uczenia się dziecka i wspierać jego mocne strony
Katarzyna Lotkowska - Instytut Nowoczesnej Edukacji

ppt doc

Robotyka moja pasja - wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji
Rafał Banasiak, Agata Brańska - „Invention- Group”

 pdf

Rozwiń swój kreatywny umysł - czyli jak rodzice we współpracy ze szkołą mogą kształtować twórcze zachowania u dzieci - Teresa Kosiarek - Fundacja „Wspierania i rozwoju kreatywności”

doc doc

Colin Rose brytyjski psycholog i ekspert w dziedzinie wspierania zdolności, gość specjalny VI Warszawskiego Forum Rodziców i Rad Rodziców w niezwykłej prezentacji: Jak wspierać talenty dziecka w partnerskiej współpracy szkoły i rodziców?

pdf 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna