A+ A A-

Amgen Teach 2018/2019

   

 

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić nauczycieli biologii i chemii szkół podstawowych i ponadpodstawowych na szkolenia w ramach międzynarodowego projektu Amgen Teach.

Engaging Science Educators.Szkolenia nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.

Tematyką szkoleń jest zastosowanie IBSE, nauczania przez dociekanie w praktyce szkolnej, planowanie i przeprowadzanie eksperymentów w małej i dużej skali oraz propozycje interdyscyplinarnych zajęć terenowych dla uczniów.

Zajęcia poprowadzą pracownicy dydaktyczno-naukowi Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu oraz doradcy metodyczni WCIES.

W roku szkolnym 2018/2019 wprowadzono nowe szkolenia, na które zapraszani są nauczyciele, którzy wcześniej wzięli udział w szkoleniach Amgen Teach i wcześniej nabyli już podstawowe umiejętności w zakresie IBSE.

W trakcie bieżącej edycji szkoleń, na koniec roku szkolnego uczestnicy będą mogli otrzymać następujące certyfikaty:

1. Nauczyciela Eksperta Amgen Teach  

Będą to nauczyciele, którzy skończą szkolenie bezpośrednie (laboratoryjne) i szkolenie online. Eksperci będą współpracowali (na zasadach wolontariatu) z organizacją prowadzącą szkolenia Amgen Teach, tj. Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Ambasadorami Amgen Teach.

2. Ambasador Amgen Teach

Spośród Nauczycieli Ekspertów Amgen Teach, którzy zgłoszą się w konkursie, zostaną wybrani Ambasadorzy. Ambasadorzy staną się reprezentantami Amgen Teach w swoim kraju. Opiekę nad Ambasadorami będzie sprawować European Schoolnet.

 


Ambasadorki Projektu Amgen Teach Polska

Renata Sidoruk-Sołoducha

Aleksandra Kwiek

 

Więcei jnformacji o ambasadorach Projektu

Strona partnerów projektu Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu z bieżacymi informacjami o szkoleniach Ekspertów i Ambasadorek

http://www.centrumchemii.torun.pl/?page_id=4868

 


Informacje dodatkowe, pytania w sprawie szkoleń prosimy kierować na adresy mailowe:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub

telefonicznie: tel. 22 628 67 64, 22 628 01 79 wew. 20-21.

 

Realizacja projektu Amgen Teach w roku szkolnym 2017/2018

Realizacja projektu Amgen Teach w roku szkolnym 2016/2017

Realizacja projektu Amgen Teach w roku szkolnym 2015/2016

Realizacja projektu Amgen Teach w roku szkolnym 2014/2015

 

 

 

Ministerstwo Edukacji NarodowejKuratorium Oświaty w WarszawieUrząd m.st. Warszawy Biuro EdukacjiPolin Muzeum Histori Polskich ŻydówStołeczne Centrum Edukacji KulturalnejCentrum Nauki KopernikMiejska Polityka Spoleczna